Gaśnice ,trójkąt ostrzegawczy

W naszym sklepie znajdziesz gaśnice sprawdzonej marki OGNIOCHRON. Najpopularniejsza gaśnica 1 kg lub 2kg powinna się znaleźć w każdym samochodzie. To typ gaśnicy proszkowej, która przeznaczona jest do gaszenia pożarów z grup A, B i C.

Gaśnica proszkowa 1 kg i 2kg wypełniona jest proszkiem – najczęściej węglanem lub fosforanem sodu – wyrzucanym za pomocą sprężonego gazu. Jest to uniwersalny środek gaśniczy, który skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się pożaru.

Gaśnice proszkowe to sprzęty użyteczne w przypadku różnych zagrożeń pożarowych. Warto wyposażyć w nie miejsca użyteczności publicznej, jak magazyny, hale przemysłowe, a także kotłownie czy garaże. Świetnie sprawdzą się również jako gaśnice samochodowe, które powinny być obowiązkowym elementem wyposażenia każdego pojazdu.

Gaśnica samochodowa to poręczna rzecz, która zabezpieczy Cię przed niespodziewanym pożarem – łatwa w obsłudze, więc bez trudu uruchomisz ją w różnych sytuacjach. Do tego jest przystępna cenowo oraz wykazuje dużą skuteczność. Warto pamiętać, że gaśnica proszkowa rozpyla proszek również wokół gaszonej przestrzeni, dlatego mogą powstać zabrudzenia na skutek jej używania.

Gaśnice to nie jedyny typ produktów w naszym sklepie. Oferujemy również inne akcesoria takie trójkąt ostrzegawczy na drogę. Zapoznaj się z naszym asortymentem.
 

 

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (3)
Gaśnice ,trójkąt ostrzegawczy
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: